Sme nadšení, že môžeme oznámiť – naša spoločnosť sa zúčastnila prestížnej svetovej výstavy Expo 2025 Osaka,
ktorá prebieha od 13. apríla do 13. októbra 2025 na umelo vytvorenom ostrove Yumeshima v Osake, Japonsko .
Koncept exposície
Tematické zameranie výstavy – “Designing Future Society for Our Lives” – zdôrazňuje udržateľnosť, inováciu a prepojenie kultúr . Naše zastúpenie predstavovalo nadčasové riešenia v oblasti cyklistiky, ktoré prepájajú tradičné remeslo s ekologickými princípmi.
Naša účasť a produkty
– Predstavili sme špičkové Capriolo bicykle, šité na mieru – ľahké, odolné, vhodné do mesta i na rekreáciu.
– Bicykle boli vystavené priamo v zóne zameranej na udržateľné dopravné riešenia a zelenú mobilitu.
– Naviazali sme nové obchodné kontakty – viacerí návštevníci prejavili záujem o export do Japonska a ďalších ázijských krajín.
Význam pre rozvoj firmy
Účasť na Expo Osaka je pre nás obrovskou príležitosťou:
-
Medzinárodná viditeľnosť – exponenciálne zvýšenie povedomia o značke medzi 30 miliónmi návštevníkov z celého sveta .
-
Obchodný potenciál – nadviazanie partnerstiev s ázijskými agentmi a distribútormi, hlavne z Japonska, Kórey a Číny.
-
Inšpirácia a inovácie – možnosť sledovať najnovšie trendy v udržateľnej mobilite a cyklotechnológiách.
Budúce plány
-
Vyhodnotíme záujemový potenciál a predbežné objednávky z ázijských trhov.
-
Chystáme pilotné predajné kampane v Japonsku a Južnej Kórei.
-
Získané poznatky z výstavy premietneme do nových modelových radov i marketingových stratégií.
Ďakujeme všetkým, ktorí nás podporujú – ide o obrovský krok vpred. Sledujte náš blog a sociálne siete pre ďalšie aktuálne informácie o výrobe, novinkách a obchodných príležitostiach!