Capriolo AL PHA 9.4 – horský bicykel z profesionálnej série CPRO
Modely CPRO predstavujú profesionálnu líniu bicyklov Capriolo,
do ktorej je okrem kvalitných komponentov integrovaných aj viac ako
26 rokov skúseností spoločnosti Capriolo v oblasti výroby bicyklov.
Tento model patrí medzi nové atraktívne bicykle s moderným dizajnom.
Perfektne zladená kombinácia žltej, bielej a červenej farby prináša svieži
a dynamický vzhľad do sveta cyklistiky. Okrem dizajnu zaujme aj technickým spracovaním –
káble sú elegantne vedené vo vnútri hliníkového rámu zliatiny 6061.
Spoľahlivý pohon zabezpečujú komponenty SHIMANO – predný a zadný prehadzovač
spolu s radiacimi páčkami a prevodovým systémom 2x9, ktoré pracujú presne
a plynulo. Odolné plášte Kenda v kombinácii s kotúčovými brzdami
LOGAN M200 poskytujú jazdcovi vysokú bezpečnosť a kontrolu pri jazde.
Maximálny komfort počas jazdy zabezpečuje kvalitné sedlo Selle Royal.
Model AL PHA 9.4 je dostupný v troch veľkostiach rámu.
| Komponent | Špecifikácia |
|---|---|
| Rám | ALLOY 6061 |
| Materiál rámu | Hliník |
| Vidlica | XRS-LP222, HLO, zdvih 130 mm |
| Hlavové zloženie | NECO D13, 9 PCS |
| Stredové zloženie | WHEEL TOP – SQUARED |
| Kľuky | SR-12-A, 36-22T |
| Predný prehadzovač | SHIMANO FD-M3120-M, 2 rýchlosti |
| Zadný prehadzovač | SHIMANO RD-M3100-SGS, 9 rýchlostí |
| Radiace páčky | SHIMANO SL-M3100 |
| Počet rýchlostí | 18 |
| Kazeta | SUNSHINE CS-1950, 11-34T |
| Reťaz | PYC 9, 118L |
| Brzdy | LOGAN M200 DISC-BRAKE |
| Náboje | RT S704F, RT S704R |
| Ráfiky | HL 20D, 14G, 36H, ALLOY DOUBLE WALL |
| Veľkosť kolies | 29" |
| Plášte | KENDA K-1153 (56-622) A/V |
| Predstavec | AS-261 ALLOY, priemer 28.6 mm, dĺžka 60 mm |
| Riadidlá | HB-105 BT ALLOY, šírka 700 mm |
| Sedlovka | ALLOY, 31.6 x 350 mm |
| Sedlo | SELLE ROYAL |
| Pedále | FP-925, ALLOY BODY |
| Hmotnosť | 14,3 kg |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny