Popis produktu
Horský bicykel s moderným hliníkovým rámom ALLOY 6061 je navrhnutý pre jazdcov, ktorí hľadajú spoľahlivosť, výkon a kontrolu v teréne. Odpružená vidlica SUNTOUR so zdvihom pre 27,5" kolesá pomáha tlmiť nerovnosti a zvyšuje komfort jazdy. Moderný 12-rýchlostný pohon SHIMANO poskytuje presné radenie a široký rozsah prevodov, ktorý je ideálny na stúpania aj rýchle jazdy v teréne. Kotúčové hydraulické brzdy TEKTRO zabezpečujú spoľahlivý brzdný výkon v každej situácii.
| Komponent | Špecifikácia |
|---|---|
| Rám | ALLOY 6061 |
| Materiál rámu | Hliník |
| Vidlica | SUNTOUR SF19-XCT HLO-DS-29 |
| Hlavové zloženie | NECO D13, 9 PCS |
| Stredové zloženie | PROWHEEL – HOLLOWED |
| Kľuky | PROWHEEL CHARM-34-TT |
| Predný prehadzovač | - |
| Zadný prehadzovač | SHIMANO RD-M6100, 12 rýchlostí |
| Radiace páčky | SHIMANO SL-M6100-R, 12 rýchlostí |
| Kazeta | SUNSHINE CS-1250, 11-50T |
| Reťaz | PYC X12, 118L |
| Brzdy | TEKTRO HD M275 DISC-BRAKE |
| Náboje | RT S704F, RT S704R |
| Ráfiky | HL 20D, 14G, 36H, ALLOY DOUBLE WALL |
| Veľkosť kolies | 27.5" |
| Plášte | KENDA K-1127 (56-584) A/V |
| Predstavec | AS-261 ALLOY, priemer 28.6 mm, dĺžka 60 mm |
| Riadidlá | HB-105 BT ALLOY, šírka 700 mm |
| Sedlovka | ALLOY 31.6 x 350 mm |
| Sedlo | SR 2058D |
| Pedále | FP-925, ALLOY BODY |
| Hmotnosť | 13.9 kg |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín
Odporúčané produkty

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny