Popis produktu
Moderný horský bicykel s pevným rámom z hliníkovej zliatiny ALLOY 6061 a odpruženou vidlicou ZOOM CH-389 s veľkosťou kolies 27,5” je skvelou voľbou pre rekreačných aj náročnejších jazdcov. S radením SHIMANO s 21 rýchlosťami (FD-TY300 a RD-TY300) a brzdovým systémom PROMAX s kotúčovými brzdami ponúka spoľahlivý výkon v rôznych terénoch. Dvojstenné ráfiky KRYPTON X a plášte MITAS CHEETAH zabezpečujú výbornú priľnavosť a odolnosť. Bicykel má športové sedlo DDK, pohodlné pedále FP-818 a váži len 14,9 kg, čo z neho robí výborného spoločníka na každodenné výjazdy aj výlety do prírody.
Parametre
| Rám | ALLOY 6061 |
|---|---|
| Veľkosť rámu | 27,5" x 19" |
| Vidlica | ZOOM 27.5" CH-389 MLO-BK |
| Hlavové zloženie | FP-H863, 9 PCS |
| Stredové zloženie | THUN 119 MM |
| Prehadzovačka predná | SHIMANO FD-TY300 |
| Prehadzovačka zadná | SHIMANO RD-TY300 |
| Reťaz | KMC Z-7, 7 SPEED |
| Brzda | PROMAX ALLOY DISC-BRAKE |
| Ráfiky | KRYPTON X, 27.5X15 36H, ALLOY DW |
| Plášte | MITAS CHEETAH R15 |
| Sedlo | DDK 2373A |
| Pedále | FP-818 PEDAL, PP BODY |
| Radenie | SHIMANO ST-EF500 |
| Hmotnosť | 14,9 kg |
| Nosnosť | 110 kg |
| Veľkosť kolies | 27.5" |
| Veľkosť rámu | 16" |
| Prevodov | 21 |
| Výška postavy | 170 - 180 cm |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín
Odporúčané produkty

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny