Popis produktu
Parametre
| Batéria | 36V / 468Wh |
|---|---|
| Motor | 250W (500Wp) |
| Rám | Alloy 6061 28/18 |
| Vidlica | Moma disc fork |
| Kluky | 170mm ALLOY crank |
| Prehadzovačka | Shimano Altus 8sp |
| Kazeta | Shimano Altus 8sp |
| Retaz | Shimano Altus 8sp |
| Brzdy | Hydraulic disc brake, 160mm rotor |
| Plášt | WANHONG, 700x42c |
| Sedlo | Selle Royal Classic |
| Pedál | PP body pedals |
| Váha | 23kg |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín
Odporúčané produkty
Zámok na kľúč KRYPTONITE Evolution 1016 Integrated Chain 10x1600mm
Dostupnosť:
Na objednávku
135.90 €

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny