Popis produktu
Univerzálny a spoľahlivý bicykel s pevným hliníkovým rámom ALLOY 6061 je vhodný na každodenné používanie aj rekreačné jazdy. Vybavený je pevnou oceľovou vidlicou, radením SHIMANO s 18 prevodmi a spoľahlivými V-brzdami LOGAN. Ľahké 26-palcové kolesá s ráfikmi KRYPTON X a plášťami MITAS COBRA poskytujú výbornú ovládateľnosť. Pohodlie zaisťuje sedlo DDK a nízka hmotnosť 12,5 kg robí z tohto modelu ideálnu voľbu pre jazdcov, ktorí hľadajú kombináciu praktickosti a komfortu.
Parametre
| Rám | ALLOY 6061 |
|---|---|
| Veľkosť rámu | 26" x 19" |
| Vidlica | FORK GD-327LSV-26-AL |
| Hlavové zloženie | FP-H863, 9 PCS |
| Stredové zloženie | THUN 122.5 MM |
| Prehadzovačka predná | SHIMANO FD-TZ500 |
| Prehadzovačka zadná | SHIMANO RD-TY21 |
| Reťaz | KMC Z-6, 6 SPEED |
| Brzda | LOGAN ALLOY V-BRAKE |
| Ráfiky | KRYPTON X, 26X15 36H, ALLOY DW |
| Plášte | MITAS COBRA V58 |
| Sedlo | DDK 225V |
| Pedále | FP-960, ALLOY BODY |
| Radenie | SHIMANO SL-RS-35 |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Nosnosť | 110 kg |
| Veľkosť kolies | 26" |
| Veľkosť rámu | 19" |
| Prevodov | 18 |
| Výška postavy | 168 - 178 cm |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín
Odporúčané produkty

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny