Popis produktu
POPIS PRODUKTU
Diana je dámsky mestský bicykel, má 6 rýchlostí a komponenty Shimano. Viac, než ideálny bicykel do mesta.
| Komponent | Popis |
|---|---|
| Rám | Hliníkový 6061 |
| Vidlica | Pevná oceľová vidlica |
| Misku vidlice | FP-H805P, 7 ks |
| Stredové ložiská | THUN, 122.5 mm |
| Kľuky | Oceľové, 42T x 170 mm |
| Predný prehadzovač | - |
| Zadný prehadzovač | SHIMANO RD-TY300 |
| Radiaca páka | SHIMANO SL-RS35, 7 rýchlostí |
| Počet rýchlostí | 7 |
| Pastorky / voľnokolečko | SHIMANO MF-TZ500, 7 rýchlostí |
| Reťaz | KMC Z-7, 7 rýchlostí |
| Brzdy | LOGAN, hliníkové V-brzdy |
| Náboje | ALLOY GL-B01F, ALLOY GL-B01R |
| Ráfiky | KRYPTON X, 28x1.5 36H, hliníkový SW |
| Veľkosť kolesa | 28" |
| Plášte | COMPASS |
| Predstavec | Hliníkový, nastaviteľný, Ø 25.4 mm, dĺžka 90 mm |
| Riadidlá | Hliníkové, 600 mm, holandský typ |
| Sedlovka | Hliníková, 27.2 x 250 mm s objímkou |
| Sedlo | TXED O’MA |
| Pedále | FP-833, plastové telo (PP) |
| Hmotnosť | 10.3 kg |
| Materiál rámu | Hliník |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín
Odporúčané produkty
Zámok na kľúč KRYPTONITE Evolution 1016 Integrated Chain 10x1600mm
Dostupnosť:
Na objednávku
135.90 €

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny