Popis produktu
POPIS PRODUKTU
Bicykel Amsterdam je dámsky mestský bicykel, s ktorým zažijete neopakovateľné zážitky a pohodlnú jazdu. Je ideálny na každodenné dochádzanie do práce alebo na výlety v mestskom prostredí.
PARAMETRE
| RÁM | HITEN STEEL FRAME |
|---|---|
| Veľkosť rámu | 28" x 18" |
| Vidlica | STEEL RIGID FORK |
| Hlavové zloženie | STEEL 8 PCS |
| Stredové zloženie | THUN 1225 MM |
| Reťaz | KMC Z-5-1, 1 SPEED |
| Brzda | FRONT STEEL V BRAKE/ REAR COASTER BRAKE |
| Ráfiky | KRYPTON X, 28X15 36H, ALLOY DW |
| Plášte | WANDA PII34 28"X1.75 |
| Sedlo | CITY WITH SPRING |
| Pedále | FP-833, PP BODY |
| Hmotnosť | 110 kg |
| Veľkosť kolies | 28 |
| Veľkosť rámu | 18 |
| Prevodov | 1 |
| Výška postavy | 160 - 185 cm |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín
Odporúčané produkty
SKS Monkeybottle Twist With Fidlock Bottle Mount And Frame Mount ML Fľaša 590ml
Dostupnosť:
Skladom
38.99 €

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny