Popis produktu
Horský bicykel s oceľovým rámom je robustná a odolná voľba pre jazdcov, ktorí hľadajú stabilitu a dlhú životnosť aj v náročnejšom teréne. Odpružená vidlica zvyšuje komfort pri jazde po nerovnostiach, zatiaľ čo 21-rýchlostný pohon Shimano zabezpečuje plynulé radenie v rôznych podmienkach. Kotúčové brzdy poskytujú spoľahlivý brzdný výkon za každého počasia. Vďaka 29-palcovým kolesám bicykel ponúka lepšiu priechodnosť terénom a vyššiu stabilitu.
| Komponent | Špecifikácia |
|---|---|
| Rám | HITEN STEEL FRAME (oceľ) |
| Materiál rámu | Oceľ |
| Vidlica | GD-935SDS 29" odpružená vidlica |
| Hlavové zloženie | FP-H863, 9 PCS |
| Stredové zloženie | THUN 122.5MM |
| Kľuky | TCSH4-CFRY, 42/34/24T, oceľ |
| Predný prehadzovač | SHIMANO FD-TY300 |
| Zadný prehadzovač | SHIMANO RD-TY300 |
| Radiace páčky | SHIMANO ST-EF41 |
| Počet rýchlostí | 21 |
| Reťaz | KMC Z-7, 7-rýchlostná |
| Brzdy | LOGAN ALLOY kotúčové brzdy |
| Náboje | GL-B10F-QS ALLOY, GL-B10R-QS ALLOY |
| Ráfiky | KRYPTON X, 28X1.5 36H, ALLOY DW |
| Veľkosť kolies | 29" |
| Plášte | MITAS OCELOT V85 (54-622) |
| Sedlo | QFAMS, QF-3200 |
| Pedále | FP-818 PEDAL, PP BODY |
| Hmotnosť | 19.5 kg |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín
Odporúčané produkty

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny