Capriolo CPRO AL-MO 9.7 – profesionálny celoodpružený horský bicykel
Modely CPRO predstavujú profesionálnu líniu bicyklov Capriolo,
v ktorej sú okrem kvalitných komponentov využité aj viac ako
26 rokov skúseností spoločnosti Capriolo v oblasti výroby bicyklov.
Model CPRO AL-MO 9.7 je mimoriadne atraktívny full suspension horský bicykel
s pretekárskou (Race) geometriou. Rám je vyrobený z ľahkej a pevnej zliatiny
hliníka 6061 a je navrhnutý na zvládanie náročných horských trás a technických trailov.
Bicykel je vybavený kvalitnými vzduchovými (AIR) tlmičmi vpredu aj vzadu,
vnútorným vedením káblov a moderným pohonom 1x12, kde radiaca páčka aj zadný
prehadzovač sú zo série Shimano Deore. Bezpečné brzdenie zabezpečuje
výkonný dvojpiestikový systém kotúčových bŕzd. Predný aj zadný náboj sú vybavené
priemyselnými ložiskami.
Model je tiež vybavený THRU AXLE pevnou osou pre vyššiu tuhosť a stabilitu
a nastaviteľnou teleskopickou sedlovkou.
Odporúčaná výška jazdca je 175 – 185 cm.
| Komponent | Špecifikácia |
|---|---|
| Rám | ALLOY 6061 – FULL SUSPENSION |
| Materiál rámu | Hliník |
| Vidlica | UDING 34, AIR SUSPENSION FORK, zdvih 130 mm |
| Hlavové zloženie | NECO H373S, 9 PCS |
| Stredové zloženie | PROWHEEL – HOLLOWED |
| Kľuky | PROWHEEL MPX-CR095A-TT |
| Predný prehadzovač | - |
| Zadný prehadzovač | SHIMANO RD-M6100, 12 rýchlostí |
| Radiace páčky | SHIMANO SL-M6100-R, 12 rýchlostí |
| Kazeta | SUNSHINE CS-1250, 11-50T |
| Reťaz | PYC 12S, NARROW, 128L |
| Brzdy | TEKTRO HD M275 DISC-BRAKE |
| Náboje | JOY D041SB-B15, D442SB-B12 – THRU AXLE |
| Ráfiky | HL 28D, 14G, 36H, ALLOY DOUBLE WALL |
| Veľkosť kolies | 29" |
| Plášte | KENDA K-1127A (56-622) F/V |
| Predstavec | AS-266 ALLOY-CNC, priemer 28.6 mm, dĺžka 40 mm |
| Riadidlá | HB-35 BT ALLOY, šírka 720 mm |
| Sedlovka | 30.9 × 400 mm, hydraulická teleskopická, zdvih 125 mm |
| Sedlo | SR 2058D |
| Pedále | FP-969ZU, ALLOY BODY |
| Hmotnosť | 16.9 kg |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny