Capriolo CPRO AL-GO 9.7 – profesionálny celoodpružený enduro bicykel
Modely CPRO predstavujú profesionálnu líniu bicyklov Capriolo,
v ktorej sú okrem kvalitných komponentov využité aj viac ako
26 rokov skúseností spoločnosti Capriolo v oblasti výroby bicyklov.
Model CPRO AL-GO 9.7 je mimoriadne atraktívny full suspension horský bicykel
s modernou Enduro geometriou. Rám je vyrobený z ľahkej a pevnej
hliníkovej zliatiny 6061 a je navrhnutý na zvládanie náročných horských
ciest, trailov a technických zjazdov.
Bicykel je vybavený kvalitnými AIR tlmičmi vpredu aj vzadu, ktoré
zabezpečujú výborný komfort a kontrolu v náročnom teréne. Moderný pohon
1x12 so zadným prehadzovačom a radiacou páčkou
Shimano Deore poskytuje presné a spoľahlivé radenie.
Predný aj zadný náboj sú vybavené priemyselnými ložiskami,
hydraulické kotúčové brzdy zaručujú vysoký brzdný výkon a stabilitu.
Model je vybavený aj THRU AXLE pevnou osou pre vyššiu tuhosť rámu
a teleskopickou sedlovkou s možnosťou nastavenia výšky počas jazdy.
Odporúčaná výška jazdca je 175 – 185 cm.
| Komponent | Špecifikácia |
|---|---|
| Rám | ALLOY 6061 – FULL SUSPENSION |
| Materiál rámu | Hliník |
| Vidlica | XRS F185, AIR SUSPENSION FORK, zdvih 130 mm |
| Hlavové zloženie | NECO H373S, 9 PCS |
| Stredové zloženie | PROWHEEL – HOLLOWED |
| Kľuky | PROWHEEL MPX-CR095A-TT |
| Predný prehadzovač | - |
| Zadný prehadzovač | SHIMANO RD-M6100, 12 rýchlostí |
| Radiace páčky | SHIMANO SL-M6100-R, 12 rýchlostí |
| Kazeta | SUNSHINE CS-1250, 11–50T |
| Reťaz | PYC 12S, NARROW, 128L |
| Brzdy | TEKTRO HD M275 DISC-BRAKE |
| Náboje | JOY D041SB-B15, D442SB-B12 – THRU AXLE |
| Ráfiky | HL 28D, 14G, 36H, ALLOY DOUBLE WALL |
| Veľkosť kolies | 29" |
| Plášte | KENDA K-1127A (56-622) F/V |
| Predstavec | AS-266 ALLOY-CNC, priemer 28.6 mm, dĺžka 40 mm |
| Riadidlá | HB-35 BT ALLOY, šírka 720 mm |
| Sedlovka | 30.9 × 400 mm, hydraulická teleskopická, zdvih 125 mm |
| Sedlo | SR 2058D |
| Pedále | FP-969ZU, ALLOY BODY |
| Hmotnosť | 16.5 kg |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny