Popis produktu
Horský bicykel s moderným hliníkovým rámom ALLOY 6061 je navrhnutý pre jazdcov, ktorí hľadajú spoľahlivosť, výkon a kontrolu v teréne. Odpružená vidlica SUNTOUR so zdvihom pre 27,5" kolesá pomáha tlmiť nerovnosti a zvyšuje komfort jazdy. Moderný 12-rýchlostný pohon SHIMANO poskytuje presné radenie a široký rozsah prevodov, ktorý je ideálny na stúpania aj rýchle jazdy v teréne. Kotúčové hydraulické brzdy TEKTRO zabezpečujú spoľahlivý brzdný výkon v každej situácii.
| Komponent | Špecifikácia |
|---|---|
| Rám | ALLOY 6061 |
| Materiál rámu | Hliník |
| Vidlica | SUNTOUR SF19-XCT HLO-DS-29 |
| Hlavové zloženie | NECO D13, 9 PCS |
| Stredové zloženie | PROWHEEL – HOLLOWED |
| Kľuky | PROWHEEL CHARM-34-TT |
| Predný prehadzovač | - |
| Zadný prehadzovač | SHIMANO RD-M6100, 12 rýchlostí |
| Radiace páčky | SHIMANO SL-M6100-R, 12 rýchlostí |
| Kazeta | SUNSHINE CS-1250, 11-50T |
| Reťaz | PYC X12, 118L |
| Brzdy | TEKTRO HD M275 DISC-BRAKE |
| Náboje | RT S704F, RT S704R |
| Ráfiky | HL 20D, 14G, 36H, ALLOY DOUBLE WALL |
| Veľkosť kolies | 27.5" |
| Plášte | KENDA K-1127 (56-584) A/V |
| Predstavec | AS-261 ALLOY, priemer 28.6 mm, dĺžka 60 mm |
| Riadidlá | HB-105 BT ALLOY, šírka 700 mm |
| Sedlovka | ALLOY 31.6 x 350 mm |
| Sedlo | SR 2058D |
| Pedále | FP-925, ALLOY BODY |
| Hmotnosť | 13.9 kg |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín
Odporúčané produkty
SKS Monkeybottle Twist With Fidlock Bottle Mount And Frame Mount ML Fľaša 590ml
Dostupnosť:
Skladom
38.99 €

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny