Popis produktu
Horský bicykel s ľahkým hliníkovým rámom ALLOY 6061 je ideálnou voľbou pre jazdcov, ktorí hľadajú spoľahlivý bicykel do terénu aj na rekreačné výjazdy. Odpružená vidlica SUNTOUR zlepšuje komfort pri jazde na nerovnom povrchu a moderný pohon SHIMANO s kombináciou 2x10 prevodov ponúka široký rozsah rýchlostí pre stúpania aj rýchlu jazdu po rovine. Kotúčové brzdy LOGAN M200 zabezpečujú stabilný a účinný brzdný výkon v rôznych podmienkach. Odolné plášte Kenda a kvalitné komponenty robia z tohto modelu spoľahlivého partnera pre športovú aj rekreačnú cyklistiku.
| Komponent | Špecifikácia |
|---|---|
| Rám | ALLOY 6061 |
| Materiál rámu | Hliník |
| Vidlica | SUNTOUR SF19-XCT HLO-DS-29 |
| Hlavové zloženie | NECO D13, 9 PCS |
| Stredové zloženie | WHEEL TOP – HOLLOWED |
| Kľuky | WHEEL TOP SR-12-A, 36-22T |
| Predný prehadzovač | SHIMANO FD-M4100-M, 2 rýchlosti |
| Zadný prehadzovač | SHIMANO RD-M4120 SGS, 10 rýchlostí |
| Radiace páčky | SHIMANO FD-M5100-L / SHIMANO SL-M4100-R |
| Kazeta | SUNSHINE CS-1050, 11–42T |
| Reťaz | PYC 10, 118L |
| Brzdy | LOGAN M200 DISC-BRAKE |
| Náboje | RT S704F, RT S704R |
| Ráfiky | HL 20D, 14G, 36H, ALLOY DOUBLE WALL |
| Veľkosť kolies | 27.5" |
| Plášte | KENDA K-1153 (56-584) |
| Predstavec | AS-261 ALLOY, priemer 28.6 mm, dĺžka 60 mm |
| Riadidlá | HB-105 BT ALLOY, šírka 700 mm |
| Sedlovka | ALLOY 31.6 × 350 mm |
| Sedlo | SR 2058D |
| Pedále | FP-925, ALLOY BODY |
| Hmotnosť | 14.2 kg |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín
Odporúčané produkty

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny