Popis produktu
| Komponent | Popis |
|---|---|
| Rám | ALUMINIOVÝ 6061 |
| Vidlica | SUNTOUR SF19 XCT30 HLO DS 29” |
| Misku vidlice | FP-H863, 9 KS |
| Stredové ložiská | THUN IBEX ML 2.0, 122.5 mm |
| Kľuky | PROWHEEL MPE-401, 44/34/24T, 175 mm ALU |
| Predný prehadzovač | SHIMANO FD-M371 |
| Zadný prehadzovač | SHIMANO ALIVIO RD-M3100 |
| Radiaca páka | SHIMANO SL-M2010 |
| Počet rýchlostí | 27 |
| Pastorky / kazeta | SHIMANO CS-HG200-9 |
| Reťaz | KMC Z-9, 9 rýchlostí |
| Brzdy | ZOOM kotúčové brzdy HB-870-2, rotor 180 mm + 160 mm |
| Náboje | SHIMANO HB-M475-L, FH-M475-L |
| Ráfiky | KRYPTON X, 28x20 36H, HLINÍKOVÝ DW |
| Veľkosť kolesa | 29" |
| Plášte | CHAO YANG GRAHAM (54-622) 29x2.22 |
| Predstavec | HLINÍKOVÝ A-HEAD, PRIEMER: 31.8 mm, DĹŽKA: 90 mm |
| Riadidlá | JD-HB-104-8 BT, ŠÍRKA: 720 mm |
| Sedlovka | HLINÍKOVÁ 31.6x400 mm s ALU objímkou |
| Sedlo | DDK D5095 |
| Pedále | FP-922, HLINÍKOVÉ TELO |
| Hmotnosť | 15.7 kg |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín
Odporúčané produkty

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny