Popis produktu
Moderný horský bicykel s pevným rámom z hliníkovej zliatiny ALLOY 6061 a odpruženou vidlicou ZOOM CH-389 s veľkosťou kolies 27,5” je skvelou voľbou pre rekreačných aj náročnejších jazdcov. S radením SHIMANO s 21 rýchlosťami (FD-TY300 a RD-TY300) a brzdovým systémom PROMAX s kotúčovými brzdami ponúka spoľahlivý výkon v rôznych terénoch. Dvojstenné ráfiky KRYPTON X a plášte MITAS CHEETAH zabezpečujú výbornú priľnavosť a odolnosť. Bicykel má športové sedlo DDK, pohodlné pedále FP-818 a váži len 14,9 kg, čo z neho robí výborného spoločníka na každodenné výjazdy aj výlety do prírody.
Parametre
| Rám | ALLOY 6061 |
|---|---|
| Veľkosť rámu | 27,5" x 19" |
| Vidlica | ZOOM 27.5" CH-389 MLO-BK |
| Hlavové zloženie | FP-H863, 9 PCS |
| Stredové zloženie | THUN 119 MM |
| Prehadzovačka predná | SHIMANO FD-TY300 |
| Prehadzovačka zadná | SHIMANO RD-TY300 |
| Reťaz | KMC Z-7, 7 SPEED |
| Brzda | PROMAX ALLOY DISC-BRAKE |
| Ráfiky | KRYPTON X, 27.5X15 36H, ALLOY DW |
| Plášte | MITAS CHEETAH R15 |
| Sedlo | DDK 2373A |
| Pedále | FP-818 PEDAL, PP BODY |
| Radenie | SHIMANO ST-EF500 |
| Hmotnosť | 14,9 kg |
| Nosnosť | 110 kg |
| Veľkosť kolies | 27.5" |
| Veľkosť rámu | 16" |
| Prevodov | 21 |
| Výška postavy | 170 - 180 cm |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín
Odporúčané produkty
SKS Monkeybottle Twist With Fidlock Bottle Mount And Frame Mount ML Fľaša 590ml
Dostupnosť:
Skladom
38.99 €
Konverzný set SKS Clikvalve Conversion Set "Woods" so SKS adaptérom pre hlavice púmp
Dostupnosť:
Na objednávku
14.90 €
Zámok na kľúč KRYPTONITE New York Chain 1210 & Evolution Disc Lock
Dostupnosť:
Na objednávku
139.90 €

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny