Popis produktu
CTX je pánsky celoodpružený bicykel vhodný pre bikerov menšieho vzrastu cca 158-168 cm. Tento bicykel je ideálny pre tých, čo radi jazdia pestrými terénmi v prírode a neboja sa rýchlosti.
| Rám | HITEN FULL SUSPENSION STEEL FRAME |
|---|---|
| Veľkosť rámu | 26" x 16" |
| Vidlica | MD-711X 26" SUSPENSION FORK |
| Hlavové zloženie | FP-H509P 9 PCS |
| Stredové zloženie | THUN 119 MM |
| Prehadzovačka predná | SHIMANO FD-TZ500 |
| Prehadzovačka zadná | SHIMANO RD-TY21 |
| Reťaz | KMC Z-6, 6 SPEED |
| Brzda | LOGAN ALLOY V-BRAKE |
| Ráfiky | KRYPTON X, 26X15 36H, ALLOY DW |
| Plášte | MITAS RAPID V36 |
| Sedlo | DDK SA O111 |
| Pedále | FP-818, PP BODY |
| Radenie | SHIMANO SHIFT LEVER SL-RS-35 |
| Hmotnosť | 17,5 kg |
| Nosnosť | 110 kg |
| Veľkosť kolies | 26 |
| Veľkosť rámu | 16 |
| Prevodov | 18 |
| Výška postavy | 158 -168 cm |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín
Odporúčané produkty
SKS Monkeybottle Twist With Fidlock Bottle Mount And Frame Mount ML Fľaša 590ml
Dostupnosť:
Skladom
38.99 €

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny