Popis produktu
| Technické špecifikácie bicykla | |
|---|---|
| Rám | HITEN STEEL FRAME |
| Vidlica | SUSPENSION FORK MD-735F 26" |
| Ložiská vidlice | FP-H808F, 11 PCS |
| Stredové ložiská | THUN, 122.5 MM |
| Stredový pohon | TCSH2-CFPG, 42/34/24T STEEL |
| Predný prešmyk | SHIMANO FD-TY300 |
| Zadný prehadzovač | SHIMANO RD-TY300 |
| Radenie | SHIMANO ST-EF41 |
| Počet rýchlostí | 21 |
| Reťaz | KMC Z-50, 7 SPEED |
| Brzdy | LOGAN ALLOY V-BRAKE |
| Náboje | STEEL KT-M65F, KT-122R |
| Ráfiky | KRYPTON X, 26X1.5 36H, ALLOY DW |
| Veľkosť kolies | 26" |
| Pneumatiky | MITAS RAPID V36 (52-559) |
| Sedlo | SELLE ROYAL 6553 MACH PU |
| Pedále | FP-818, PP BODY |
| Hmotnosť | 17,40 kg |
| Materiál rámu | Oceľ |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín
Odporúčané produkty
Zámok na kľúč KRYPTONITE New York Chain 1210 & Evolution Disc Lock
Dostupnosť:
Na objednávku
139.90 €

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny