Popis produktu
Parametre
| Batéria | 36V / 468Wh |
|---|---|
| Motor | 250W (500Wp) |
| Rám | Alloy 6061 28/18 |
| Vidlica | Moma disc fork |
| Kluky | 170mm ALLOY crank |
| Prehadzovačka | Shimano Altus 8sp |
| Kazeta | Shimano Altus 8sp |
| Retaz | Shimano Altus 8sp |
| Brzdy | Hydraulic disc brake, 160mm rotor |
| Plášt | WANHONG, 700x42c |
| Sedlo | Selle Royal Classic |
| Pedál | PP body pedals |
| Váha | 23kg |
Zákáznícky servis
+421 917 593 688
Pracovná doba
pracovné dni od 08:30 do 17:00
Rýchle doručenie
Tovar skladom doručujeme do 24 hodín
Odporúčané produkty

Svietidlá maars
Detské bicykle
Elektrické Bicykle
Elektrokolobežka
Horské MTB bicykle
Mestské City bicykle
Trekingové bicykle
Cestné Road bicykle
Gravel bicykle
Doplnky
Fat bike
Príslušenstvo
Detské odrážadlá
Veľkosti bicyklov
Činky a kettlebelly
Expandery a gumy na cvičenie
Fit lopty
Joga
Paddleboardy
Podložky na cvičenie
Rollery
Švihadlá
Trampolíny