BuzzRack E-Hornet 3
BuzzRack E-Hornet 3BuzzRack E-Hornet 3
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca: 
BuzzRack
Kód tovaru: 17145
EAN: 
789456123
439.99 €
bez DPH 366.66 €
Popis produktu 

Nosič bicyklov HORNET-3 ponúka pohodlnú montáž , užívateľsky prívetivé funkcie, robustnú konštrukciu na prepravu elektrobicyklov . Veľká podpera kolies umožňuje stabilnú montáž pneumatík až do veľkosti 4″. Zamykacia svorka je perfektným riešením na pripevnenie rámu kolesa. Jednoduchý dizajn , pevný a odolný.

HORNET 3 je hybridné riešenie, ktoré sa hodí pre bežné kolesá alebo elektrobicykle; môžete umiestniť 2 elektrobicykle alebo 1 elektrobicykle a 2 bežné kolesá alebo 3 bežné kolesá .

Základná ergonómia

HORNET 3 je veľmi pevný a stabilný, ľahko použiteľný nosič na prepravu tých najťažších elektrobicyklov .

Široké podpery kolies umožňujú namontovať väčšinu bežných veľkostí kolies a veľkostí pneumatík.

Kľúčové vlastnosti HORNET 3

 • Montáž: Aj keď nie je HORNET 3 zostavený, je možné ho veľmi ľahko zostaviť: pripevnite rám podpery kolesa k základni pomocou 6 skrutiek, pripevnite držiak svetla pomocou 2 ďalších skrutiek, nainštalujte ŠPZ, pripevnite nosič k ťažnému zariadeniu bez použitia náradia a ste pripravení na jazdu!
 • Montáž na ťažné zariadenie : Keď prvýkrát umiestnite HORNET 3 na ťažné zariadenie, môžete ho pustiť a nespadne na zem. Otočte uťahovacím kolieskom , pokiaľ nebude pevne utiahnuté, a uzamknite ho. Nosiče BUZZRACK spĺňajú veľmi prísnu normu XPR-18-904-4 a preto obsahujú napínač proti hojdaniu ; táto má integrovanú rukoväť a obvykle stačí 2 alebo 3 otáčky. Video ukazuje montáž na auto a montáž kolies.
 • Držanie kolesa : Jednoducho postavte koleso na podperu. Upravte polohu svorky jej posunutím okolo zvislého rúrkového rámu tak, aby dokonale pasovala k rámu kolesa. Upnite rám, pripevnite kolesá pomocou račňových popruhov, zaistite svorky.
 • Systém osvetlenia: HORNET 3 je dodávaný so 7pinovým systémom osvetlenia. Adaptér zo 7 na 13 kolíkov nie je súčasťou dodávky, ale je možné ho dokúpiť.
 • Naklápanie: Naklápanie je ľahké a je veľmi dobre vyvážené aj pri plnom zaťažení. HORNET 3 je umiestnený na ťažnej guli celkom vysoko a funkcia nakláňania je optimalizovaná tak, aby zabránila svetlu narážať na povrch vozovky a pritom stále využíva váhu kolies na to, aby sa plošina kolesa kontrolovaným spôsobom vrátila späť na miesto . Táto geometria však neumožňuje otvorenie vysokých zvislých zadných výklopných dverí – napr. VW Transporter T5 a T6.

Prevážanie kolies a elektrobicyklov:

Držiaky kolies pojmú väčšinu rázvorov (nie tandem!), dokonca aj malé detské bicykle. Skontrolujte technické údaje nižšie

Dlhé pogumované pásy kolies držia pneumatiky so šírkou až 4”; zatiahnite za ne, aby ste ich utiahli, a použite rýchloupinák na povolenie

Uzamykateľné ramená rámu bezpečne udržia vaše kolesá a je možné ich pripevniť na akúkoľvek časť rámu alebo sedlovku. Je možné ich uzamknúť pomocou rovnakého kľúča ako systém uchytenia ťažnej gule.

Maximálne povolené zaťaženie je 60 kg, pričom hmotnosť jedného kolesa môže byť maximálne 30 kg

Ďalšie vlastnosti a základné špecifikácie

Patentované kónické kovanie sa hodí pre všetky ťažné gule, dokonca aj pre skrutkované ťažné gule, ktoré občas vidíme, že nespĺňajú normy pre dĺžku krku alebo priemer gule.

HORNET 3 je umiestnený vysoko na ťažnej guli, dostatočne ďaleko od spomaľovacích hrboľov a ďalších nebezpečenstiev, ako sú strmé trajektové rampy.

 • Rozmery: 127 cm šírka x 77 cm hĺbka (merané od stredu ťažnej gule k vonkajšiemu okraju držiaka ŠPZ).
 • Hmotnosť: 18,8 kg

Kvalita konštrukcie - dôkladné ohýbanie rúrok, zváranie, lakovanie a vysoká kvalita komponentov. Celý nosič bicyklov vyzerá a pôsobí veľmi kompaktne . K dispozícii je všetko potrebné príslušenstvo.

Všetky diely sú vymeniteľné, pokiaľ napr. niekto zabudne, že je namontovaný nosič ťažného zariadenia a na cúva do steny – čo sa stáva!

Nakladacia rampa je k dispozícii ako príslušenstvo .

Nevhodné pre prívesy, karavany alebo obytné vozidlá

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

 • Maximálny počet kôl: 3
 • Maximálna hmotnosť na bicykel: 30 kg
 • Maximálna nosnosť: 60 kg
 • Maximálny rozmer pneumatiky: 4″
 • Vhodné pre všetky ťažné gule ISO 50 mm: áno
 • Rozmery (šírka x hĺbka x výška): 127 cm x 82 cm x 89 cm (26 cm zložený)
 • Hmotnosť: 18,8 kg
 • Sklápanie: áno
 • Integrovaná osvetľovacia doska: áno
 • Typ zástrčky osvetľovacej dosky: 7-kolíkový
 • Nosič bicyklov na zámok ťažnej gule: áno
 • Nosič bicyklov na zámok bicyklov: áno

Maximálne povolené zaťaženie, ktoré môžete niesť, je tiež určené hmotnosťou čela ťažného zariadenia; Pred použitím akéhokoľvek nosiča kolies namontovaného na ťažnú guľu budete musieť skontrolovať, či toto neprekračujete.

Vyžaduje 65 mm vôľu od stredu ťažnej gule k zadnej časti vozidla. 

Zákáznícky servis

pracovné dni od: 08:30 do 17:00

+421 917 593 688

Doprava zdarma

pre nákupy nad 500 EUR

Rýchle doručenie

Tovar skladom doručujeme do 24 hodín

Odporúčané produkty
Cookies