CAPRIOLO E-bike eco 700.3 man čierno - červený,2023
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca: 
Capriolo
Kód tovaru: 921822-52
EAN: 
8605036537425
-25%
1999.99 €
1499.00 €
bez DPH 1249.17 €
Popis produktu 

Elektrobicykel Capriolo Vbike eco 700.3 man  vám dá oveľa väčší pôžitok z jazdy, pomôže vám dôjsť ďalej bez obáv z únavy a dovezie vás aj do náročnejšieho terénu. Prekonávajte strmé kopce a svahy aj ďalšie prekážky bez akéhokoľvek lapania po dychu. Vďaka integrovanej 468Wh batérii je dojazd tohto elektrického bicykla až 70 km (v závislosti od stupňa podpory, terénu a váhy jazdca). Motor pochádza z dielne talianskeho výrobcu Oli, ktorý sídli v "Údolí motorov" v známom regióne Emilia-Romagna, kedy sa jedná o najväčšieho svetového producenta priemyselných vibračných motorov.

Konkrétne ide o model motora Oli Move Plus s nominálnym výkonom 250 W (maximum 500 W), ktorý dômyselne balansuje medzi nízkou spotrebou a krútiacim momentom 50 Nm. Vibračný motor je vybavený torzným snímačom sily šliapania a riadiacou jednotkou pre reguláciu výkonu, ktorá neustále vyhodnocuje, akou silou jazdec šliape do pedálov. Inými slovami, čím väčšiu silu aplikujete pri šliapaní, tým viac vám motor pomôže počas vašej jazdy. Pri prekonávaní ťažkého terénu motora nechýba dynamika a aj vo veľmi strmých výjazdoch na podmáčanom teréne je jeho správanie dobre kontrolovateľné a nehrozí teda žiadne zbesilé cukanie či prehrabávanie, ktoré by mohlo spôsobiť pád.

Elektrický bicykel je vybavený vysoko kvalitnou zadnou prehadzovačkou Shimano Altus RD-2000 na princípe Derailleurovho systému, ktorá vám poskytne spoľahlivú podporu pri stúpaní. Prehadzovačka je súčasťou hnacieho ústrojenstva bicykla a umožňuje posunutie reťaze na pastorkoch kazetového kolieska Shimano CS-HG200-9 za účelom dosiahnutia rôzneho prevodového pomeru medzi kľučkami a zadným kolesom. Vďaka tomu získate vyššiu presnosť radenia na jednotlivých pastorkoch, väčšiu rýchlosť prehadzovania a správnu funkčnosť prehadzovačky na najmenšom a najväčšom pastorku.

Vysoko odolný 520 rám z hliníkovej zliatiny 6061 vydrží oveľa väčšie zaťaženie a vidlica Suntour SF20 ľahko utlmí aj silnejšie nárazy, takže vám bicykel bude dobre slúžiť aj v tých najnáročnejších podmienkach. Dokonale zladené pneumatiky Mitas FLASH sú vhodné na jazdu na spevnených a nespevnených povrchoch za sucha aj za mokra a vďaka nízkemu profilu hravo zvládnu vyššie rýchlosti, takže sa s týmto kolesom môžete vydať skutočne kamkoľvek bez akéhokoľvek obmedzenia.

Vynikajúce spracovanie aj jazdné vlastnosti, vyvážená konštrukcia, nízka hmotnosť a vysoká nosnosť až potom robia z tohto elektrického bicykla perfektného parťáka pre krátke i celodenné vychádzky po ceste, po cyklotrasách aj v teréne, takže vás Capriolo nenechá v štichu.

Hlavné prednosti

 • Elektrobicykel Capriolo  E-bike eco 700.3 man je vhodný pre cestnú premávku aj náročnejší terén
 • Vďaka 520 rámu je vhodné pre cyklistov aj cyklistky s výškou od 175 až do 185 cm
 • Bicykel je vybavený výkonným motorom Oli Move Plus s nominálnym výkonom 250 W
 • Funkcia motora je aktivovaná šliapaním, čo vám pomôže dôjsť ďalej bez obáv z únavy
 • Čím väčšiu silu aplikujete pri šliapaní, tým viac vám motor pomôže počas vašej jazdy
 • Pri strmých výjazdoch na podmáčanom teréne je správanie motora dobre kontrolovateľné
 • Nehrozí teda žiadne zbesilé cukanie či prehrabávanie = väčšia bezpečnosť aj plynulosť jazdy
 • Integrovaná 468Wh Li-Ion batéria predĺži dojazd kolesa až na 70 km
 • Elektrobicykel má vysokú nosnosť vďaka kvalitnému spracovaniu z hliníkovej zliatiny 6061
 • Prehadzovačka Shimano Altus RD-2000 vám poskytne potrebnú podporu pri stúpaní
 • Hydraulické kotúčové brzdy Logan  16mm garantujú spoľahlivý chod pri každej jazde

Zákáznícky servis

pracovné dni od: 08:30 do 17:00

+421 917 593 688

Doprava zdarma

pre nákupy nad 500 EUR

Rýchle doručenie

Tovar skladom doručujeme do 24 hodín

Odporúčané produkty
Cookies